Fisco-Consult-Boekhouding-en-Fiscaliteit-BVBA-foto-03.jpg Fisco-Consult-Boekhouding-en-Fiscaliteit-BVBA-foto-05.jpg Fisco-Consult-Boekhouding-en-Fiscaliteit-BVBA-foto-07.jpg Fisco-Consult-Boekhouding-en-Fiscaliteit-BVBA-foto-04.jpg

Presentatie

Sedert 1995 is Fisco-Consult actief in de wereld van boekhouding en fiscaliteit.  Wij hanteren het motto " Klant is Koning ", gecombineerd met een persoonlijke aanpak.

Momenteel telt Fisco-Consult 8 dynamische medewerkers die de klant zo goed mogelijk begeleiden in al het papierwerk en adviesverlening en dit zowel voor vrije beroepen, eenmanszaken en vennootschappen. Meedenken met de cliënt samen met vertrouwen in de relatie tussen cliënt-boekhouder is één van de voornaamste vereisten.

Regelmatig wordt er samen gewerkt met bedrijfsrevisoren, advocaten en notarissen om de cliënt zo optimaal te begeleiden.

 

Kijk ook eens bij onze activiteiten. Wenst u bijkomende informatie of een vrijblijvend gesprek?

Neem dan gerust contact met ons op.

 

 

Medewerkers

"Al onze medewerkers zijn gediplomeerde boekhouders of accountants en hebben daarnaast een opleiding gehad in de fiscaliteit. Zij volgen jaarlijkse opleidingen om up to date te blijven. Ik zelf heb naast een diploma in de boekhouding een graduaat fiscale wetenschappen ; ben erkend boekhouder-fiscalist en gerechtsdeskundige."

 

Ons team staat steeds tot uw dienst.

Jos Vanhoudt

 

Zaakvoerder

Jos Vanhoudt

jos@fiscoconsult.be

 

 

Karin Cappuyns

karin@fiscoconsult.be

 

 

Piero Sorba

piero@fiscoconsult.be

 

 

 

Marijke Vanderstraeten

marijke@fiscoconsult.be

       

 

 

Filip Juvyns

filip@fiscoconsult.be

 

 

Saskia Enkels

saskia@fiscoconsult.be

 

 

 Elly Alaerts

elly@fiscoconsult.be

 

 

Ellen Boonen

ellen@fiscoconsult.be